Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 40
mandag, 02-10-2017
08:00-14:00 Buster festival 6A, 6B, 6C KG, SF, KK, FA, PU
08:00-16:00 AMR introkursus KK
08:00-23:55 Lejrskole Solgården alle 5 klasser
13:30-15:00 Sundhedsteammøde
tirsdag, 03-10-2017
08:00-16:00 AMR introkursus KK
08:00-23:55 Lejrskole Solgården alle 5 klasser
10:00-10:15 Morgensang for alle i aulaen 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6C, 7A, 7B, 7C, 8A, 8B, 8C, 9A, 9B, 9C AB, AH, AL, ANJE, AO, AR, ASJE, BB, BE, BG, BH, BIB, BM, BR, BS, CAAN, CABI, CASØ, CF, CH, CHDA, CHPL, CM, CR, CZ, DABR, DASØ, DP, DR, DØL, EH, EK, EMLØ, EVKA, FA, FI, FJ, FM, FRJE, HEFR, HELA, HENRIK, HL, IM, JB, JC, JD, JEPO, JF, JJ, KA, KAFR, KB, KG, KH, KIBE, KJ, KK, KM, KR, LAJE, LEDA, LF, LIHA, LJ, LLI, LN, LOCA, LP, MA, MAGR, MAKO, MALA, MAZI, MB, MC, MEPT, MER, MERM, MH, MI, MIEE, MINI, MJ, MK, ML, MM, MO, MR, ND, NH, NM, NO, PM, PO, PR, PRAK, PU, PW, RA, RAMA, RK, RS, SAST, SC, SE, SF, SG, SH, SIJE, SIJP, SJ, SK, SL, SN, SOWE, SP, SUCA, SV, SØER, TE, TG, THE, TI, TIBE, TIJE, TM, TOHA, TOST, TP, ULMØ, VP, WV, AD, JH, PRAKTIKANT
14:10-16:00 Fællesmøde
onsdag, 04-10-2017
08:00-23:55 Lejrskole Solgården alle 5 klasser
torsdag, 05-10-2017
08:00-18:00 Kongreskursus GKL NM
08:00-23:55 Lejrskole Solgården alle 5 klasser 5B, 5A, 5C DR, HL, KH, LP, SH, TM
fredag, 06-10-2017
08:00-16:00 Kongreskursus GKL NM
08:00-23:55 Lejrskole Solgården alle 5 klasser 5A, 5B, 5C DR, KH, LP, HL, TM, SH
Uge 41
mandag, 09-10-2017
08:00-14:30 5.abc Haver til Maver 5A, 5B, 5C DR, LP, KH, SH, HL, TM, DABR
tirsdag, 10-10-2017
12:15-13:45 PLC møde BM, CM, KG, LP, RA, TM, MI, MB
14:10-16:00 Teammøde
onsdag, 11-10-2017
08:00-11:00 Ledelsesmøde i Kildeskovshallen NM, KK
10:00-13:30 Udeskole 0.B 0B EVKA, NH
torsdag, 12-10-2017
08:30-16:00 Undervisning dag 4 UCC Birkerød AR
14:00-18:00 Fælles planlægning
fredag, 13-10-2017
10:00-14:00 Skolernes motionsdag 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6C, 7A, 7B, 7C, 8A, 8B, 8C, 9A, 9B, 9C
Uge 43
tirsdag, 24-10-2017
08:30-09:30 Booktalk 5C HL
12:15-13:45 PLC møde BM, CM, KG, LP, RA, TM, MI, MB
14:10-16:00 Afdelingsmøde mellemtrinnet CAAN, CR, DR, FA, JC, KA, KB, KG, KK, KM, LF, LIHA, MO, PR, PU, SE, SF, SH, MC, ASJE, EMLØ, FI, KH, DP, LP, TM
14:10-16:00 Afdelingsmøde
onsdag, 25-10-2017
08:00-12:00 UVM kommer og laver engelsk pilottest m 9b 9B CM
10:00-10:15 Morgensang for indskoling og mellemtrin 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6C AL, BE, CABI, CHDA, CHPL, CR, CZ, DP, HEFR, JD, KIBE, LN, MAKO, RAMA, RK, SØER, TOHA, TOST, CF, EVKA, IM, LEDA, LOCA, MA, MAGR, MAZI, MC, NH, SC, SK, SN, TIJE, AB, ANJE, DASØ, JEPO, KJ, KR, LAJE, MIEE, MINI, ND, SAST, SIJE, SOWE, TI, TP, CAAN, DR, FA, JC, KA, KB, KG, KK, KM, LF, LIHA, MO, PR, PU, SE, SF, SH, ASJE, EMLØ, FI, KH, LP, TM, MB, MI, TE
14:00-16:00 Læremiddelmøde på Rådhuset LP
15:00-18:15 Skole-GFO-Hjem samtaler 1C
torsdag, 26-10-2017
12:20-13:30 Booktalk 5A SH
fredag, 27-10-2017
08:00-17:00 Halloween i indskolingen 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C
Uge 44
mandag, 30-10-2017
13:50-15:00 Teamkoordinatormøde
14:30-16:00 FLL workshop på Ungdomsskolen EMLØ, KG, KK, PU, SF, FA
15:00-18:15 1. SKOLE/GFO/HJEM-SAMTALE I 2.B 2B
tirsdag, 31-10-2017
14:10-16:00 Teammøde